Caktaš: Neki bi se trebali zapitati za koji klub igraju

Hrvatska 22. lip 202011:28 > 11:33
Vladimir Rys / Staff

Kapetan Hajduka bio je razočaran jučerašnjom izvedbom u Zagrebu.

Hajduk je jučer doživio još jedan poraz, nakon neugodnosti protiv Varaždina na Poljudu, Tudorovi igrači poraženi su u Zagrebu od Lokomotive.

Tim porazom Hajduk je pao na peto mjesto šest kola prije kraja, dok je momčad Gorana Tomića drugoplasirana, odmah iza novog/starog prvaka Dinama.

‘Prvo poluvrijeme smo odigrali stvarno dobro i šteta je da nismo zabili još koji gol. Nedopustivo je da u prvom poluvremenu u zadnjoj minuti primimo gol i odmah se uvuče panika. Razočaran sam. Nema veze što je Hajduk zadnjih godina u svakakvim problemima, ali to je veliki klub. Iskreno, moram reći da bi se pojedini igrači trebali zapitati za koji klub igraju. Nedopustivo je da vodiš 2:0 i izgubiš. Mladi jesu perspektivni i budućnost su kluba, ali kod njih se vidi nedostatak iskustva i mirnoće. Kao kapetan preuzimam odgovornost u ime cijele ekipe i vjerujem da ćemo do petka skupiti snage’ – rekao je kapetan Hajduka, Mijo Caktaš.

Hajduk u sljedećem kolu igra protiv Slaven Belupa na Poljudu, koji je jučer u Koprivnici minimalnim rezultatom pobijedio Rijeku.