Tomić: Nigdje toliko mržnje kao na Rujevici…

Hrvatska 17. lip 202013:50 > 13:54
sportklub

Rijeka i Lokomotiva remizirale su sinoć (2:2) u izravnom ogledu u sklopu borbe za drugo mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Nakon utakmice, Lokomotivin trener Goran Tomić komentirao je događaje na terenu, ali i na tribinama:

– Prvo bih rekao nešto što me jako tišti i to nije prvi put da se dešava na Rujevici. Toliku količinu mržnje prema nama kao klubu, vrijeđanja na osobnoj razini ja nisam nikada doživio ni kao igrač, a ni kao trener. Rijeka kao grad to apsolutno ne zaslužuje. Nismo provocirali niti smo nešto radili. Toliku količinu mržnje nisam nikada vidio. Jako sam tužan zbog toga što je ovo ipak sport i ljudi bi trebali svoje frustracije rješavati negdje drugdje – rekao je Tomić, a prenio Index.

Tomić je nedavno bio gost našeg Podcasta: