Stigao raspored za zadnjih 10 kola HNL-a!

Hrvatska 15. svi 202017:01 > 17:15
Podijeli:
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Prva hrvatska nogometna liga, nastavlja svoju sezonu 5. lipnja

Nogomet se polako, ali sigurno, opet vraća u normalno stanje. Vjerojatno su svi nogometni zaljubljenici jedva dočekali povratak HNL-a gdje je zadnja utakmica odigrana prije dva mjeseca. 

Nogometni klubovi polako su se vratili svojim treninzima u manjim skupinama, a prvenstvo bi se trebalo nastaviti već od 5. lipnja, tjedan iza polufinalnih ogleda u Kupu.

Raspored za zadnjih 10. kola izgleda ovako:

27. kolo:

Hajduk Split – Inter Zaprešić (05.06., 20 h)

Istra 1961 – Rijeka (07.06., 18:55 h)

Varaždin – Dinamo Zagreb (06.06., 21:05 h) 

Lokomotiva – Osijek (07.06., 21:05 h)

Slaven Belupo – Gorica (06.06., 18:55 h)

28. kolo:

Inter Zaprešić – Gorica (11.06., 18:55 h)

Slaven Belupo – Osijek (11.06., 20:00 h)

Lokomotiva – Dinamo Zagreb (12.06., 21:05 h)

Varaždin – Rijeka (12.06., 18:55 h)

Istra 1961 – Hajduk (11.06., 21:05 h)

29. kolo:

Istra 1961 – Inter Zaprešić (16.06., 18:55 h)

Hajduk – Varaždin (16.06., 18:55 h)

Rijeka – Lokomotiva (16.06., 21:05 h)

Dinamo – Slaven Belupo (17.06., 18:55 h)

Osijek – Gorica (17.06., 21:05 h)

30. kolo:

Inter Zaprešić – Osijek (20.06., 18:55 h)

Gorica – Dinamo (20.06., 21:05 h)

Slaven Belupo – Rijeka (21.06., 18:55 h)

Lokomotiva – Hajduk (21.06., 21:05 h)

Varaždin – Istra 1961 (20.06., 21:05 h)

Michael Regan/Getty Images

31. kolo:

Varaždin – Inter Zaprešić (25.06., 21:05 h)

Istra 1961 – Lokomotiva (25.06., 18:55 h)

Hajduk – Slaven Belupo (26.06., 21:05 h)

Rijeka – Gorica (26.06., 18:55 h)

Dinamo – Osijek (27.06., 20 h)

32. kolo:

Inter Zaprešić – Dinamo (01.07., 18:55 h)

Osijek – Rijeka (01.07., 21:05 h)

Gorica – Hajduk (30.06., 21:05 h)

Slaven Belupo – Istra (30.06., 18:55 h)

Lokomotiva – Varaždin (30.06., 18:55 h)

33. kolo:

Lokomotiva – Inter Zaprešić (04.07., 21:05 h)

Varaždin – Slaven Belupo (04.07. 21:05 h)

Istra 1961 – Gorica (04.07., 18:55 h)

Rijeka – Dinamo (05.07., 18:55 h)

Hajduk – Osijek (05.07., 21:05 h)

34. kolo:

Inter Zaprešić – Rijeka (11.07., 18:55 h)

Dinamo – Hajduk (12.07., 21:05 h)

Osijek – Istra 1961 (11.07., 21:05 h)

Gorica – Varaždin (10.7., 20 h)

Slaven Belupo – Lokomotiva (12.7., 18:55 h)

35. kolo:

Slaven Belupo – Inter Zaprešić (17.07, 20 h)

Lokomotiva – Gorica (19.07., 18:55 h)

Varaždin – Osijek (18.07., 18:55 h)

Istra 1961 – Dinamo (18.07., 21:05 h)

Hajduk – Rijeka (19.07., 21:05 h)

36. kolo (25.07., svi u 21 h):

Inter Zaprešić – Hajduk 

Rijeka – Istra 1961

Dinamo – Varaždin 

Osijek – Lokomotiva 

Gorica – Slaven Belupo