Modri produžili ugovor s Poljakom

Hrvatska 30. tra 202014:07 > 14:12
Photo by Dan Mullan/Getty Images

Klub iz Maksimira je lijepom viješću obradovao sve navijače Dinama

Klub iz Maksimirske 128 svakog dana ima nova zbivanja, pa je tako danas na službenim stranicama kluba objavljeno da je Poljak Damian Kadzior potpisao novi ugovor.

U 69 utakmica za Dinamo upisao je 20 golova i 20 asistencija, a odigrao je i 12 europskih utakmica, a poslije potpisa je rekao:

‘Činjenica da mi je klub ukazao povjerenje u vrijeme kada je cijeli svijet u borbi protiv epidemije COVID-19 mi puno znači. Na taj način GNK Dinamo je pokazao koliko me cijeni i dat ću sve od sebe da opravdam povjerenje. Jedva čekam da počnu treninzi u punom smislu kako bismo se svi vratili starim navikama pobjeđivanja. Osobno sam puno radio na sebi tijekom stanke i vjerujem da ću biti sve bolji i bolji. Prepun sam motiva i vjerujem da ću nastaviti ondje gdje sam stao prije pauze’ – rekao je Poljak.