Legendarni golman Dinama na klupi Diva iz predgrađa?

Hrvatska 25. tra 202010:05 > 10:08
EuroFootball/Getty Images

Nakon što su kineski investitori otišli iz Zaprešića, kao i bivši trener Željko Petrović, u klubu se rađaju nove stvari

Zaprešićki Inter trebao je doživjeti procvat dolaskom novih investitora i legendarnog trenera Željka Petrovića, ali očito ništa od toga. Nakon što je epidemija koronavirusa započela i u Hrvatskoj, Petrović i investitori su se povukli.

Photo by EuroFootball/Getty Images

Danas bi navodno na klupu Diva iz predgrađa trebao zasjesti Tomislav Ivković. Ovaj trener imat će vrlo težak zadatak je Inter je na pretposljednjem mjestu na ljestvici sa 17 bodova, koliko ima i zadnji Varaždin.

Glavni zadatak Ivkovića, bit će svakako očuvati prvoligaški status, a hoće li uspjeti u tom naumu vidjet ćemo kad se vrati Prva HNL. Od ponedjeljka počinju treninzi, a oni koji tek dolaze u Zaprešić morat će u dvotjednu izolaciju

59-godišnji stručnjak je tako po peti puta preuzeo neki prvoligaški klub, a dosad je u karijeri vodio Međimurje, Rudeš, Lokomotivu te Slaven Belupo.