Potpuni raspad hrvatskog prvoligaša

Hrvatska 9. tra 202017:35 > 17:41
EuroFootball/Getty Images

Užasne vijesti za ljubitelje hrvatskog nogometa i nogometa u Zaprešiću

Iz dana u dan nogometni klub Inter iz Zaprešića sve teže živi. Njihov dosadašnji trener Željko Petrović više to nije.

No, to samo po sebi ne bi bio toiki problem da se nije dogodilo nešto još gore. Naime, menadžer Velibor Kvrgić i njegova grupa također odlaze iz Intera.

Sad već bivši trener žutih, Petrović je dao izjavu za sportske.jutarnji.hr.

‘Na žalost, moj je posao u Interu završen. Nazvao me Kvrgić i rekao mi je da zbog neizvjesne situacije uzrokovane koronavirusom više nije u mogućnosti sa svojim partnerima investirati u klub. Moj je ugovor, inače, trajao do 30. svibnja, međutim rekli su mi kako nema potrebe da ostajem u Interu, budući da više neće financirati klub. A oni su me i doveli u Inter, rekli su mi da ne mogu ostvariti ono što su obećali, te da je ovaj sporazumni raskid najbolje rješenje u ovako teškoj situaciji – rekao je Petrović, koji je o svom odlasku najprije obavijestio kapetana momčadi Komnena Andrića i dokapetana, Igora Postojnskog:

– Bili su šokirani, ostali su bez riječi…

Klub koji već godinama životari nakratko je prodisao, ali sad je pitanje hoće li uopće ostati na životu.