Srpski reprezentativac prešao u HR trećeligaša!?

Hrvatska 26. velj 202011:28 > 11:33
Michael Regan/Getty Images

Adnan Islamović (22) novi je član NK Novigrada. Kluba koji nastupa u trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi...

Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images

Islamović u klub dolazi kao član FK Partizana, proslavljene srbijanske ‘franšize’. Osim toga, riječ je o igraču koji je prošao gotovo sve mlade selekcije Srbije (do 16, 18 i 19 godina).

Postavlja se pitanje – kako, zašto. I još poneko. Međutim, prije nego počnete kovati teorije urote, trebali biste pročitati vijest do kraja. Naime, Islamović je u posljednje vrijeme nastupao za niželigaške klubove po Srbiji (Novi Pazar, Žarkovo, Teleoptik Zemun), jer se u prvu momčad Partizana nije uspio probiti.

Tako da ovaj transfer i nije takav skok s konja na magarca, kakvim se ispočetka čini. Novigrad je do ove sezone bio je član 2. HNL, a sada se nalazi na 7. mjestu treće hrvatske lige Zapad.