Gorica predstavila novog trenera

Hrvatska 25. velj 202015:09 > 15:14
HNKGorica2019

Valdas Dambrauskas novi je trener Gorice, objavili su iz kluba.

Ranije smo pisali kako se društvenim mrežama pojavila informacija da je Gorica za novog trenera dovela Litavca Valdasa Dambrauskasa, iz Velikogoričkog kluba svog su novog trenera sada i predstavili.

Radio sam s direktorom (Mindaugas Nikoličius) u Žalgirisu pune tri godine tako da se dobro poznajemo. Nekoliko sam puta gledao Goricu ove sezone i veseli me što sam vidio. Mislim da ovoj momčadi treba novi glas, novi poticaj. Želim ekipu koja će se boriti za svaku loptu, ovdje ima velikog potencijala, ova je momčad pobjeđivala Rijeku i Hajduk.’

Litavac je inače lani stigao u RFS Rigu, ugovor je trajao sve do kraja sezone 2021. godine, međutim nakon što je stigla ponuda iz Velike Gorice, Dambrauskas je zatražio i dobio raskid ugovora.