Nesretni napadač Dinama vraća se u Zaprešić

Hrvatska 10. velj 202019:45 > 19:50
gnkdinamo.hr

Srpski napadač vraća se na mjesto gdje je sve krenulo, u klub u kojem je sjajnim igrama došao do Dinamova dresa.

Dinamov napadač Komnen Andrić odlazi na posudbu u Inter. Nekako je to bio očekivan rasplet njegove priče, klub iz Zaprešića pod patronatom je Velibora Kvrgića, čovjeka koji je Andrićev zastupnik.

Tako se srpski napadač vraća na mjesto gdje je sve krenulo, u klub u kojem je sjajnim igrama došao do Dinamova dresa. Podsjetimo, prošle sezone odigrao je sjajnu polusezonu u Interu a zatim preselio u Modre. Sezonu je završio s 14 pogodaka kao četvrti strijelac lige.

Mučile su ga ozljede, pogotovo ona gležnja zbog koje je morao na operaciju. Ove sezone nije ubilježio ni minute u plavom dresu, vratio se na pripremama, ali u Dinamu su procijenili kako je bolje da ode na posudbu, jer kod Bjelice ne bi imao adekvatnu minutažu. U Interu se možda vrati na stare staze slave i pomogne im u borbi za ostanak.