Dinamo propustio zaraditi 200 milijuna na ovom igraču!?

Hrvatska 7. sij 202014:10 > 14:18
Marco Luzzani / Stringer

Poznati talijanski novinar Gianluca Di Marzio koji se najčešće koristi kao izvor informacija za vijesti vezane uz transfere, navodi da je bivši Dinamovac blizu prelaska u jedan od najvećih talijanskih klubova.

Riječ je o Amiru Rrahmaniju, kapetanu Kosova, koji je do ove sezone branič zagrebačkog Dinama, a ljetos je prešao u Veroni.

Taj talijanski klub izazvao je pažnju sjajnim nastupima u polusezoni, a shodno tome je narasla i vrijednost Rrahmanija. I pazite sad ovo: Dinamo ga je 2016. Splitu platio 1,2 milijuna eura, prodao ga je za dva, a sada bi Hellas Verona na njemu mogla zaraditi više nego deseterostruko od tog iznosa.

Naime, Di Marzio prenosi kako će Rrahmani prijeći u Napoli u transferu teškom 35 milijuna eura, što znači tridesetak milijuna čiste zarade (200-njak milijuna kuna)!

Nevjerojatno zvuči da je Dinamovom stroju za obrtanje novaca na igračima promakla prilika za ovako bogatom zaradom. S napuljskim klubom, koji je doduše u velikoj krizi rezultata i uprave ove sezone, trebao bi potpisati ugovor na pet godina.