Gojak ne razmišlja o odlasku: 'Dobro mi je u Dinamu'

Hrvatska 26. pro 20198:56 > 9:00
Valerio Pennicino/Getty Images

Član Dinama Amer Gojak ima već nekoliko ponuda iz inozemstva, no u Dinamu mu je ističe, sasvim dobro

BiH reprezentativac i član Dinama Amer Gojak ima već nekoliko ponuda iz inozemstva, no čini se da će ipak još neko vrijeme sačekati prije nego napustti modre redove.

Gojak je u razgovoru za Sportske novosti istakao da ne razmišlja o odlasku.

“Gledajte, imam ugovor s Dinamom i uopće ne razmišljam o odlasku. Tu su ljudi koji brinu o tome, a moja je glava vezana samo za Dinamo”, kazao je Gojak.

Dodaje da pritiska o eventualnom transferu nema.

“Ne, nisam ni najmanje opterećen transferom. Opušten sam, zadovoljan u Dinamu. Igrali smo Ligu prvaka, igramo svake godine u Europi, imamo veliku prednost u prvenstvu i vjerujemo da ćemo na proljeće nastaviti tako i osvojiti naslov i Kup, tako da mi je u Dinamu trenutno uistinu lijepo, nemam nikakvog razloga previše razmišljati o odlasku”.