Dinamo dovodi igrača koji je sezonu proveo u Juventusu!

Hrvatska 1. ruj 201917:19 > 17:23
Foto: Harold Cunningham by Guliver

Upravo smo saznali informaciju kako se hrvatski prvak u posljednjim trenucima prije počinjanja Lige prvaka namjerava pojačati jednim tinejdžerom.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Riječ je o Sandru Kulenoviću, koji je trenutno član varšavske Legije, u kojoj se nalazi od 2016. godine. Sezonu kasnije posuđen je u mladu momčad Juventusa gdje je proveo jednu sezonu pa se vratio na privremeni rad u Poljsku.

Prve nastupe za seniore zelenih iz glavnog grada dobio je prošle sezone kada je odigrao 21 utakmicu i postigao 4 pogotka. Ove sezone je u 3 nastupa u prvenstvu zabio 1 gol.

Kulenović ima tek 19 godina, u prosincu će navršiti 20, u Dinamu je od mlađih kategorija, a prije odlaska u Poljsku nastupao je za drugu momčad.

Ova informacija pojavila se u optjecaju s izvorišta Legia.net, poljskog portala koji prati događaje iz jednog od najvećih nogometnih klubova te države.