Hazard i Prosinečki u ‘klubu’ u kojem nitko ne želi biti!

Nogomet 4. velj 202118:59 > 19:29 0 komentara
(Photo by Peter Powell/Pool via Getty Images)

Stigli su kao velike zvijezde u Real Madrid, no zbog ozljeda nikad nisu ostavili trag. U 'klub ukletih' pojačanja ulazi i Eden Hazard. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

“Nitko nije sumnjao da je  Eden Hazard pravo pojačanje za Real Madrid, iako je koštao 100 milijuna eura, no ozljede su upropastile belgijskog nogometaša u Kraljevskom klubu, te se čini da će se priključiti klubu ukletih u kojem su Jonathan Woodgate, Kaka i Robert Prosinečki, piše Marca u uvodu u tekst o ukletim igračima.

Ovi igrači stigli su u španjolsku prijestolnicu kao legitimne zvijezde s rekordima koji su ih izdvajali od vršnjaka, no čim su se spustili na španjolsko tlo, njihove karijere postale su centar očaja, ističu Španjolci.

Kao prvog su izdvojili Prosinečkog za kojeg ističu da je bio dragulj Europe davne 1991. zbog čega je Real odlučio dovesti igrača koji je odigrao ključnu ulogu u trijumfu Crvene zvezde u Kupu prvaka.

“Hrvatski reprezentatitvac je u devet mjeseci pet puta ozlijedio mišić. Prilično bizarno. Nakon brojnih ozljede izgubio je samopouzdanje te njegovo vrijeme u Realu nikad nije završilo uspješno.”

Uz Prosinečkog u ‘klub ukletih’ Marca je stavila Woodgatea, Robbena, Kaku, Balea i Juana Lozana.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!