Hajduk ostaje bez Ferra: ‘On čeka bolju ponudu’

Hrvatska 17. svi 202220:55 0 komentara
Robert Matić / Hajduk.hr

Stoper Hajduka na posudbi iz Benfice upitan je po pitanju ostanka u Hajduku za nadolazeću sezonu.

Portugalski 25-godišnjak dobro se uklopio u momčad Hajduka koji ga, kako piše portugalski Record, želi zadržati na posudbi i sljedeće sezone.

“Ferro je i više nego zadovoljio na posudbi u Splitu, a o njegovu ostanku u Hajduku odlučuje on sam. Klub ga želi, ali Ferro još ne želi donijeti odluku. Čeka neku bolju ponudu i tek ako ona ne dođe, odlučit će o ostanku u Hajduku”, piše Record.

Ferro je još u tinejdžerskim godinama proglašen velikim talenrom i prije dvije godine pisalo se da ga Zinedine Zidane želi u Real Madridu. Interes Real Madrida smanjio se i nestao nakon saznanja da je odštetna klauzula u ugovoru tog igrača 100 milijuna eura, a istovremeno je interes pokazivao i Juventus, no od svega nije bilo ništa i Ferro je pao u drugi plan u Lisabonu.

Po dolasku u Hajduk odmah je postao standardni član prve momčadi, propustio je samo dvije utakmice, a u 12 nastupa upisao je gol i dvije asistencije.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!