Gvardiol: Volio bih pobijediti suigrače iz Austrije

Liga nacija 23. ruj 20228:57 > 8:58 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic via Guliver Images

Joško Gvardiol protiv Danske je odigrao cijelu utakmicu te je u stoperskom tandemu s Josipom Šutalom generalno odradio dobar posao...

“Teška utakmica, znali smo što nas čeka. Ušli smo smireno, nismo srljali i na kraju se to isplatilo. Sretni smo s tri boda”, komentirao je Gvardiol pobjedu nad Danskom kojom je Hrvatska preuzela vrh naše skupine u Ligi nacija.

O igri obrane rekao je:

“Ja sam zadovoljan, ali uvijek može puno bolje. Nemamo puno vremena za uigravanje. Moramo biti zadovoljni.”

Već za dva dana, u nedjelju, Hrvatska gostuje u Beču kod Austrije gdje želi potvrditi prvo mjesto i plasman na završni turnir.

“Čeka nas jako važna utakmica, a onda moramo skupljati što bolju formu u klubovima i izboriti se za Svjetsko prvenstvo. Maksimalno ćemo se pripremiti za Austriju i shvatiti utakmicu ozbiljno. U Austriji imam neke suigrače iz kluba i volio bih ih pobijediti.”

Za kraj se mladi branič RB Leipziga osvrnuo na svoje zdravstveno stanje budući da je početkom ljeta imao operaciju lijevog bedra.

“Ozljeda je dobro, ne igram trenutno puno u klubu. Na meni je da radim, zalažem se na svakom treningu i čekam priliku”, rekao je Gvardiol.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!