Grbić: Sretan sam, ovo ću pamtiti do kraja života

Nogomet 11. ruj 202212:14 > 12:15 0 komentara
GuliverImages

Svih 90 minuta dobio je priliku braniti Ivo Grbić u dvoboju svog Atletico Madrida protiv Celte Vigo.

Mundo Deportivo navodi kako je bio ‘vrlo dobar’.

Grbić je dobio prililku nakon što se slovenski golman Jan Oblak ozlijedio u utakmici protiv Real Sociedada (1:1).

Do subote, Grbić je branio tek jednu utakmicu za Atletico u dvije godine.

“Sretan sam. Hvala momčadi i trenerima na pomoći. Bila je ovo sjajna večer za mene. Bilo je važno pobijediti Celtu, sad to isto želimo napraviti u Ligi prvaka protiv Bayera. Zahvalio bih Atleticovim navijačima na podršci. Ovu večer pamtit ću do kraja života, a želim još dugo uživati s njima”, istaknuo je Grbić i dodao:

“Jan je sjajna osoba i jedan od najboljih golmana na svijetu. Puno smo pričali i mentalno me pripremio za ovu utakmicu. Za mene je on, uz trenera vratara i Diega Simeonea, jedan od najvažnijih ljudi u klubu, često razgovaramo.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!