Hrvatski prvoligaš Gorica odigrala je dvije pripremne utakmice tijekom subote. Jedna velikogorička momčad je izgubila (Rudeš), a druga pobijedila (Bravo).
Rudeš, trenutačno treća momčad Druge HNL, svladala je Goricu 3:1. Vodio je Rudeš 3:0 golovima Brajkovića, Sekulića i Majića, dok je u posljednjoj minuti susreta Gorica došla do počasnog gola zaslugama Jurića.
U nastavku dana Gorica je s novim sastavom upisala pobjedu. S 2:1 je svladan slovenski prvoligaš Bravo koji je vodio 1:0. No, preokret se dogodio nakon golova Stojanovskog u 67. i Lovrića u 79. minuti.
Slaven Belupo je u Koprivnici s minimalnih 1:0 pobijedio drugoligaša Inter iz Zaprešića. Jedini je strijelac na utakmici bio Mario Marina u 20. minuti.
Prijateljske:
Gorica – Rudeš 1:3, Gorica – Bravo 2:1, Slaven Belupo – Inter-Zaprešić 1:0
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC



Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!