Nogomet 3. ožu 202120:55 > 22:11 0 komentara

Leicester je drugo kolo u nizu bez pobjede, ovog puta odigrali su 1:1 kod Burnleya.

Burnley je Lisice šokirao već u 4. minuti kada je pogodio Vydra. Gosti su do izjednačanje stigli sjajnim golom Iheanacha u 34. minuti.

Prilika je bila na obje strane, a goste je drugog uzastopnog poraza s nekoliko sjajnih intervencija spasio Kasper Schmeichel.

Leicester je treći s 50 bodova, 15 manje od vodećeg Manchester Cityja. Burnley je 15. s 29.

Fenjeraš Sheffield United je s 1:0 slavio protiv Aston Ville. Gol odluke zabio je McGoldrick u 30. minuti, a gostima nije pomoglo ni što su igrali s igračem više od 57. minute kada je isključen Jagielka.

Sheffield je posljednji s 11 bodova, 15 manje od bodova spasa, dok je Aston Villa deveta s 39 bodova.