Gerrard: Bitno je da pobijedimo na Anfieldu

Nogomet 15. stu 202116:39 > 16:40
Andreas Hillergren/TT News Agency via AP via Guliver

Steven Gerrad je postao trener Aston Ville. Napustio je Glasgow Rangers s kojima je osvojio titulu prvaka Škotske, igrao je i Ligu Europe, ali je poziv Ville bilo nemoguće odbiti.

Steven Gerrad je za Villinu televiziju rekao da je to veliki nogometni klub kojeg poznaje veoma dobro izvana. Kaže da je uzbuđen što će raditi u njemu, a poručuje da voli izazove.

Volim rizik. To je nešto što jedva čekam. Ovaj klub mi odgovara jer znam da su navijači jako strastveni i postoji zahtjev i pritisak da se pobjeđuje. Za to živim još od kada sam imao 17 godina”, kaže Gerrard.

On je također rekao da ga je Villa jako brzo kontaktirala i sve oko prelaska iz Glasgowa u Birmingham je bilo gotovo jako brzo. Gerrard će Aston Villu voditi prvi put protiv Brightona, a 11. prosinca slijedi utakmica s Liverpoolom na Anfieldu.

Ne mislim da ja ili bilo tko drugi može kontrolirati tu buku. Ono što mi je važno je prilika da izađemo na Anfield i pobijedimo. Takav stav želim u svakoj utakmici. Prioritet mi je Aston Villa. Ono što mogu jamčiti navijačima, igračima i trenerima je da kada sam posvećen nečemu onda ulažem sve što imam”, dodaje Gerrard.