Galacticos 3.0: Perez stvara plan za novu super momčad!

Nogomet 9. stu 202122:39 0 komentara
REUTERS/Leon Kuegeler

Španjolski Sport u utorak je napisao tekst o stvaranju novih Galacticosa na Santiago Bernabeu.

Florentino Perez u planu ima stvoriti novu super momčad koja će temelje imati u Kylianu Mbappéu i Erlingu Halandu.

Kao i većina španjolskih klubova, ni Real financijski ne stoji najbolje, pa će morati prodavati igrače. Isco, Marcelo i Gareth Bale već dugo nisu standardni, a imaju astronomsku plaću. Svima navedenima ugovor istječe na ljeto, a klub im navodno ne planira nuditi produženje pa će njihovim odlaskom dobiti na prostoru u budžetu.

U planu je i prodaja nekih igrača. Srpski napadač Luka Jović je otpisan, a Real se nada dobiti 30 milijuna, što bi bilo upola od cifre za koju su ga kupili. Drugi na listi za odstrel je Eden Hazard. Belgijskog napadača Real je platio čak 115 milijuna eura, a sad ga je spreman prodati za 50 milijuna eura.
U najboljem slučaju Real bi mogao zaraditi dovoljno za doveđenje francuskog i norveškog napadača, što Perez planira već idućeg ljeta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!