Tuttosport: Ako Mbappe ode u Real, CR će u Pariz

Francuska 10. tra 202112:38 > 13:09
Paolo Bruno/Getty Images

Kako piše torinski Tuttosport Cristiano Ronaldo je na izlaznim vratima Juventusa, a ovakav transfer je još vjerojatniji ako se u Parizu dogodi transfer o kojem svi pričaju.

Kylian Mbappe je navodno obavijestio čelnike PSG-a da ne želi igrati više za taj klub poslije 2022. godine kada mu ističe ugovor. To znači da bi ga Parižani morali prodati predstojećeg ljeta ako žele na njemu nešto zaraditi. Real Madrid je negdje očekivana destiancija za najboljeg igrača PSG-a, posebno zbog Kyliianovog odnosa sa Zinedineom Zidaneom.

Ipak ukoliko PSG ostane bez Mbappea, onda su Parižani već pripremili zamjenu. Tuttosport piše da će to biti Cristiano Ronaldo koji bi možda i mogao otići iz Juventusa.

Klub je daleko od titule prvaka Europe, ove godine i od titule pravaka Italije, a sa druge strane plaća portugalskog veterana je veliki teret za budžet Stare. To bi bili argumenti za odlazak Cristiana, ali sa druge strane se piše da transfer i nije toliko vjerojatan.

Naime CR7 i Juve bi trebalo započeti razgovore o novom ugovoru, jer aktualni ističe baš kada i Mbappeu, na kraju sezone 2021/22.