Thomas Tuchel saznao visinu otpremnine za pariški otkaz

Francuska 28. pro 20209:22 > 9:57 0 komentara
Michael Regan/Getty Images

Thomas Tuchel iznenadno je dobio otkaz u PSG-u, a sada je poznato i koliko će zaraditi prisilnim odlaskom iz glavnog francuskog grada.

Thomas Tuchel vodio je PSG dvije godine, osvajao domaće trofeje, a lani je klub doveo do finala Lige prvaka gdje su poraženi od Bayerna.

Ove sezone Parižani ne igraju svoj najbolji nogomet, u domaćem prvenstvu su na trećem mjestu, doduše samo s bodom zaostatka iza Lillea i Lyona, a u Ligi prvaka izborili su nastup u drugom krugu. Ipak, Nijemac je napravio kobnu pogrešku kada je u nedavnom intervjuu šaljivo govorio kako mu nije jasna uloga koju zapravo ima u pariškom klubu, je li trener ili političar, no sada je jasno kako nije niti jedno. Tuchel se pravdao da je njegova izjava izvučena iz konteksta, ali pomoći više nije bilo.

Tuchel će za odlazak iz Pariza dobiti šest milijuna eura otpremnine.

Novi trener kluba s Parka Prinčeva trebao bi biti Mauricio Pochettino.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!