Službeno: Real potvrdio transfer od 100 milijuna eura

Francuska 11. lip 202214:10 0 komentara
REUTERS/Christian Hartmann via Guliver Images

Real Madrid i službeno je objavio kako im je došao Francuz.

Aurelien Tchouameni novi je igrač Reala, objavili su to na svojim društvenim mrežama.

Pouzdani talijanski novinar Fabrizio Romano objavio je nešto ranije da će Tchouameni potpisati ugovor do 2028. godine, a transfer je ubrzo potvrdio i sam klub.

Real će Monacu za sjajnog 22-godišnjeg veznjaka platiti 80 milijuna eura odštete te još 20 kroz niz bonusa.

Nije poznato koliko će Francuz zarađivati, ali procjenjuje se da će biti među najplaćenijim Realovim igračima.

“Real Madrid i Monaco dogovorili su transfer Aureliena Tchouamenija, koji će biti naš igrač sljedećih šest godina. Igrač u utorak dolazi na liječnički pregled, nakon čega će u podne biti predstavljen navijačima i održati press konferenciju”, objavio je madridski klub.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!