PSG ‘odbija’ Real s rekordnom plaćom za Mbappea

Francuska 16. srp 202111:50 > 11:51 0 komentara
Credit Image: © Pierre Stevenin/ZUMA Wire

PSG strahuje da bi Kylian Mbappe mogao odbiti novi ugovor i napustiti Pariz, no vlasnici kluba neće ga se samo tako odreći.

Ukoliko će Kylian Mbappe inzistirati na odlasku iz PSG-a i prelasku u Real Madrid tada će morati biti spreman odbiti basnoslovnu ponudu ugovora svog aktualnog kluba.

Naime, kako piše Marca, arapski vlasnici kluba spremni su ponuditi čak 30 milijuna eura godišnje plaće što je iznos koji trenutno zarađuje Neymar kao najplaćeniji igrač pariškog kluba.

Mbappe je ušao u posljednju godinu ugovora, a istovremeno Real marljivo prikuplja novac kako bi si mogli priuštiti francuskog reprezentativca. Naime, nedavno je po isteku ugovora klub napustio Sergio Ramos koji se skrasio upravo u PSG-u, a Real će po svemu sudeći prodati Raphaela Varanea u Manchester United kako bi prikupili dodatna sredstva za eventualni pokušaj dovođenja Mbappea već ovog ljeta.

Dvadesetdvogodišnji napadač ranijih mjeseci nije želio javno deklarirati namjeru ostanka u Parizu pa se može shvatiti strah klupskih čelnika da će ostati bez jednog od svojih najboljih igrača.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!