PSG ima novog sportskog direktora

Francuska 10. lip 202214:51 > 14:52 0 komentara
Guliver Images

U Paris Saint-Germainu su predstavili novog sportskog direktora Portugalca Luisa Camposa. On će naslijediti Brazilca Leonarda, koji je dobio otkaz u danu kada je produžen ugovor sa Kylianom Mbappeom.

Luis Campos će biti odgovoran za organizaciju, regrutiranje i rad profesionalne ekipe.

“Radostan sam što sam se pridružio PSG-u za kojem mislim da je najambiciozniji klub u svijetu nogometa. Dijelimo istu viziju u koju tvrdo vjerujem i jedva čekam da počnem sudjelovati u razvoju izvanrednog potencijala kluba”, kazao je Campos.

Campos ima bogatu i zanimljivu karijeru.  Od 2012. do 2013. bio je skaut u Real Madridu. Potom je preselio u Monaco gdje je bio sportski direktor od 2013. do 2016., a istu funkciju imao i u Lilleu od 2017. do 2020.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!