Pobjeda za Tudora, Marseille na vrhu s PSG-om

Francuska 10. ruj 202223:10 0 komentara
NorbertScanella Panoramic via Guliver Images

U utakmici 7. kola francuske Ligue 1 nogometaši Marseillea, koje vodi hrvatski trener Igor Tudor, pobijedili su na domaćem terenu Lille 2-1.

Golom Brazilca Ismailyja gosti iz Lillea su poveli u 12. minuti, no Čileanac Alexis Sanchez je brzo imao spreman odgovor te je izjednačio u 26. minuti.

Trenutak odluke dogodio se u 61. minuti, a gol za novu pobjedu Marseillea postigao je Samuel Florent Gigot. Time je momčad Igora Tudora nastavila pratiti aktualnog prvaka PSG. Obje momčadi imaju po šest pobjeda i jedan remi te se zajedno nalaze na vrhu ljestvice. Lille je ostao na šestoj poziciji.

U nedjelju se sastaju: Strasbourg – Clermont, Ajaccio – Nica, Angers – Montpellier, Lorient – Nantes, Toulouse – Reims, Rennes – Auxerre i Monaco – Lyon.