Neymar u šoku kad je čuo da je Tuchel dobio otkaz

Francuska 25. pro 202016:17 > 16:18
Neymar i Tuchel

Tuchelova izmjena teško je pala nekim igračima PSG-a, a najviše razočaran bio je Brazilac.

Iz kluba su redom zvali svoje najvažnije igrače u kasnim satima kako bi im priopćili da je Tuchel bivši. Pozivi su upućeni Marquinhosu, Mbappeu, Keyloru Navasu i Neymaru.

Navodi se da su neki bili ravnodušni prema svemu, ali uglavnom nimalo sretni zbog odluke kluba da otpusti Tuchela iznenada. Neymar je najviše bio razočaran scenarijem, šokirao se kada je čuo da Tuchel odlazi.

Brazilac je imao posebno dobar odnos s bivšim trenerom Borussije Dortmund, pa nije krio razočarenje, ali je isto tako Mbappe jedini koji je od svih u klubu javno poslao opraštajuću poruku za Tuchela.

Parižane bi trebao preuzeti Mauricio Pochettino kojeg čeka težak zadatak pripremiti utakmicu protiv Barcelone u Ligi prvaka