Neymar u novom ugovoru ima tajnu klauzulu

Francuska 10. svi 202119:28 > 19:29
Buda Mendes/Getty Images

Brazilski reprezentativac Neymar nedavno je potpisao novi ugovor s PSG-om.

Neymara novi ugovor s francuskim klubom veže do ljeta 2025. godine. Potpisivanjem ugovora, Neymar je dobio još bolje uvjete, a Parižani su se zaštitili od drugih klubova koji su namjeravali kupiti brazilskog majstora.

U ugovoru koji vrijedi do 2025. godine postoji opcija mogućnosti produženja na dodatnih godinu dana, ali i tajna klauzula koja Neymaru omogućuje povratak u Brazil.

Neymar je odlučio nastaviti karijeru u PSG-u jer je uvjeren da se radi o pravom projektu, s tim da su mu direktor Leonardo i vlasnik kluba Al-Khelaifi obećali još jaču momčad u narednoj sezoni kako bi se osvojila Liga prvaka.

Vjeruje se da je ugovor potpisan u subotu vjerojatno posljednji Neymarov u Europi i da bivši igrač Barcelone, koji zarađuje oko 30 milijuna eura po sezoni, planira da po završetku istog ode kući u Brazil.