Navijači PSG-a: Želimo katarski novac, ali ne i šefa

Francuska 14. ožu 202212:53 > 12:54 0 komentara
AP Photo/Manu Fernandez via Guliver Images

Navijači PSG-a, nakon poraza od Real Madrida u osmini finala Lige prvaka, protestiraju protiv uprave kluba i većine igrača.

Kad je riječ o igračima, zvižduka je pošteđen samo Kylian Mbappe, dok su zvijezde poput Neymara i Messija pod žestokim kritikama nakon loše izvedbe u dvoboju s Realom koji je PSG izgubio s 3:1 iako su vodili s 1:0, a imali su i prednost od jednog gola nakon prvog dvoboja u Parizu.

Glavni dio navijača posebno se okomio na predsjednika kluba Nassera Al-Khelaifija od kojeg traže odlazak smatrajući da nije dovoljno prisutan u klubu. No, navijači PSG-a ne žele se odreći katarskog novca, taj dio im odgovara.

Uz predsjednika kluba, isti bi mogao napustiti i sportski direktor Leonardo s kojim navijači nisu zadovoljni zbog načina kako dovodi igrače. Za sada, nema informacija tko će doista ovog ljeta napustiti klub, no najbliže je upravo Mbappe koji će nakon isteka ugovora u lipnju postati slobodan igrač, a već se mjesecima spominje njegov prelazak u Real Madrid.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!