Messi sumnja u Pochettinovo znanje?!

Francuska 6. pro 202114:31 0 komentara
AP Photo/Christophe Ena

Lionel Messi je vrlo skeptičan prema taktičkom umijeću trenera PSG-a Mauricija Pochettina.

Unatoč tome što su se Parižani odvojili na vrhu francuske Ligue 1, čelnici kluba i dalje nisu potpuno zadovoljni radom argentinskog stručnjaka.

U posljednje dvije utakmice PSG je dvaput remizirao (Nice, Lens).

Francuski mediji smatraju da Pochettino nije dobro ‘uglazbio’ ubojiti ofenzivni trio Messi – Neymar – Mbappe, a najbolji indikator toga je Messijeva statistika u francuskom prvenstvu gdje se samo jednom upisao u listu strijelaca.

Uz stvari na terenu, postoje i upitnici koji se tiču zbivanja izvan terena – smatra se da argentinski stručnjak nije dovoljno strog i zbog toga je izgubio poštovanje nekolicine igrača, piše Daily Mail.

Na sve to nadovezala se i Pochettinova izjava o tome da je zainteresiran preuzeti klupu Manchester Uniteda.

Uz nezadovoljstvo aktualnog osvajača Zlatne Lopte, postavlja se pitanje statusa ubojitog Francuza Kyliana Mbappea koji je izjavio da će sljedeće sezone igrati u velikom klubu. Vrijeme će pokazati odnosi li se to na PSG ili Mbappe planira napustiti francusku prijestolnicu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!