Majer asistent u pobjedi, Tudor prati PSG

Francuska 31. kol 202223:28 0 komentara
Federico Pestellini Panoramic via Guliver Images

Odigrano je u srijedu svih 10 utakmmica petog kola Ligue 1, a vodeći trojac upisao je pobjede.

PSG je s 13 bodova na vrhu zbog bolje gol razlike od Lensa i Marseillea. Slavili su Parižani 3:0 kod Toulousea golovima Neymara, Mbappea i Bernata.

Lens je prvi pratitelj, a danas su s 5:2 ispratili Lorient golovima Sotoce (2), Saida, Sameda i Opende, dok je za goste pogađao Moffi.

I uz njih na vrhu je Tudorov Marseille koji je s 1:0 pobijedio Clermont golom Gueyea u 49. minuti. Mogli su i uvjerljivije slaviti, ali je Sanchez u 87. promašio penal.

Lovro Majer asistirao je u pobjedi Rennesa protiv Bresta 3:1 i to za gol Rodona u 53. minuti za 1:0. Gosti su izjednačili u 57. minuti. Domaćin je pobjedu osigurao golovima Terriera u 89. i Douea u 91. minuti.