Le Parisien: Messi blijedi i ne utječe na igru

Francuska 21. ruj 20218:47 > 8:48
AP Photo/Francois Mori

Ugledni francuski Le Parisien kritizirao je napadaća PSG-a Lionela Messija nakon reakcije u susretu prošlog kola Lige 1 protiv Lyona.

Argentinski napadač je zamijenjen u 76. minuti, a prilikom izlaska sa terena nije se htio pozdraviti s Pochettinom.

O Messijevom ispadu pišu svi svjetski mediji, ali Le Parisien je otišao i korak dalje.

Njegov boravak u Parizu bit će izazovniji nego što se očekivalo. Messi blijedi. Sve niže spušta glavu, hoda po terenu i više ne utječe na igru,” piše Le Parisien o nogometašu koji je ljetos kao slobodan igrač iz Barcelone došao u PSG.

Argentinac je prošlog vikenda prvi put igrao pred publikom na Parku prinčeva, a u prvom poluvremenu pogodio je gredu iz slobodnog udarca. Ove sezone nije postigao nijedan gol.

U trenutku kada je 34-godišnji Argentinac izašao iz igre rezultat je bio 1:1, a Messiju se zamjera i što je ravnodušno reagirao nakon odlučujućeg pogotka njegovog sunarodnjaka Maura Icardija u nadoknadi.