Kovačev Monaco ne staje! Titula je sada realnost

Francuska 28. velj 202115:29 > 15:29 0 komentara
(Photo by Alexander Scheuber/Getty Images)

U susretu 27. kola francuskog nogometnog prvensta Monaco je pobijedio Brest sa 2-0 produživši niz bez poraza na 11 susreta.

Momčad Nike Kovača je tek u posljednjih 15 minuta probila obranu gostiju, a golove su zabili Stevan Jovetić (76) i Kevin Volland (90),

Monaco je i ranije mogao do vodstva, no Wissam Ben Yedder je u 30. minuti promašio jedanaesterac. Treba reći da je domaća momčad u prvih 15 minuta drugog poluvremena promašila nekoliko čistih prilika te je Kovač nakon toga napravio nekoliko promjena i to je urodilo plodom.

Bila je to deveta Monacova pobjeda uz zadnjih 11 kola uz dva remija, a trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu Le Championnata sa 55 bodova koliko ima i Lyon na trećem mjestu, ali uz utakmicu manje.

Vodi Lille sa 58 bodova, dok PSG ima bod manje. Monaco se apsolutno uključio u utrku za prvaka što bi bila apsolutna senzacija s tako mladom momčadi.