Katarani izgubili strpljenje: Vrata su im otvorena!

Francuska 16. lip 201919:30 > 19:34
Mike Hewitt/Getty Images

Izgleda da se spremaju veliki događaji u Paris Saint-Germainu. U prilog toj pretpostavci idu čak tri današnje vijesti!

Antoine Antoniol/Getty Images

Ranije smo izvijestili o potezu uprave Parižana koji je možda uperen protiv ponajboljeg igrača Mbappéa!

Sada smo došli do izjave predsjednika kluba, Kataranina Nasser Al-Khelaifi, koji je kazao kako je klub spreman osloboditi se zvijezda!

– Nogometaši će morati ispunjavati obveze čak i više nego ranije. Njihov stav bi trebao biti potpuno drukčiji. Morat će više raditi, više se truditi… – najavio je Al-Khelaifi za francuske medije.

PSG u proteklih sedam sezona samo jednom nije bio prvak Francuske, a borba za titulu ove sezone bila je toliko nezanimljiva da je posljednjih mjesec, mjesec i pol klub bilježio prilično degradirajuće rezultate u domaćem natjecanju. Osim toga, u Europi svake sezone slijedi novo razočaranje…

– Nisu ovdje da se zabavljaju. Ako se ne slažu s tim gledištem, ako imaju neki problem, vrata su im otvorena. Zbogom. Više ne želim da tolerirati takvo ponašanje zvijezdazaključio je odrješiti predsjednik.

PSG je prošle sezone u Ligi prvaka zaustavljen u osmini finala nakon šokantnog poraza od Man Uniteda u zadnjim sekundama.

Klub iz Pariza je u ljeto 2017. za angažman Neymara iz Barcelona i Mbappea iz Monaca izdvojio 267 milijuna eura,  a godinu dana kasnije otkupili su ugovor mladog napadača od kluba iz Kneževine za dodatnih 135 miliona eura.

Francuski L’Equipe ktome još ima ekskluzivne informacije da je PSG spreman prodati Neymara!

List navodi da je Brazilčev menadžer već napravio korake želi da napusti PSŽ, a njegov menadžer Pini Zahavi je navodno već napravio konkretne korake kako bi svog igrača preselio u neki od klubova iz Španjolske, a tijekom proteklih mjeseci najčešće se spominjao Real.

Neymarov ugovor sa PSG-om ističe na ljeto 2022, a zbog ozljede ne sudjeluje na Copa Americi. Kad već spominjemo to natjecanje, a i Katar, bio bi red izvijestiti da je gost CA-a odigrao neriješeno protiv Paragvaja i to nakon što je gubio sa 2:0!

U toj skupini su i Argentina i Kolumbija, pače, Messijeva reprezentacija je trenutno – posljednja!