PSG isprao gorak okus protiv Leipziga, pao je Rennes

Francuska 7. stu 202023:06 > 23:10
(Photo by Maja Hitij/Getty Images)

Nakon poraza u Ligi prvak, pariški velikan se lagano obračunao s Rennesom u francuskom prvenstvu

U derbiju 10. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris SG je bez problema kao domaćin svladao Rennes sa 3-0 (2-0).

Parižani su pitanje pobjednika praktički riješili već u prvih 20-ak minuta golovima Keana (11) i Di Marije (21), a konačnih 3-0 svojim je drugim pogotkom u nastavku postavio Di Maria (73).

Vodeći PSG sada ima 24 boda, pet više uz utakmicu više od drugog Lillea, dok je treći Rennes ostao na 18 bodova, koliko ima i četvrti Marseille.
Ranije u subotu je Montpellier kao gost svladao Bordeaux sa 2-0 (0-0) golovima Molleta (49) i Delorta (66).
Hrvatski reprezentativni veznjak Toma Bašić igrao je za Bordeaux do 62. minute.
Bordeaux je trenutačno 12. na ljestvici sa 12 bodova, dok je Montpellier šesti sa 17.