Bašić ostaje u Bordeauxu: 'Razvoj je ipak najvažniji'

Francuska 2. lis 202012:54 > 12:58
Getty Images

Bivši igrač Hajduka Toma Bašić će unatoč silnom interesu europskih velikana ostati u Bordeauxu.

Tako barem piše francuski 20minutes, koji donosi i neke izjave iz kluba.

Podsjetimo, prije par tjedana pojavio se ozbiljan interes Milana, a u međuvremenu su na vrata Bordeauxa u potrazi za Bašićem kucali još mnogi klubovi, posljednji u nizu Napoli.

Bašić je najbolji igrač Bordeauxa ove sezone i kako sada stvari stoje, vjerojatno neće otići iz kluba što su potvrdili i njegovi predstavnici.

“Toma je sretan u Bordeauxu. Ima jako dobrog trenera koji računa na njega. Veliki klubovi su zainteresirani, ali najvažnija stvar je igračev razvoj. On neće ići nikamo. Danas je ostanak realna opcija.”

Podsjetimo, u četvrtak su francuski i talijanski mediji objavili kako je Napolijeva ponuda odbijena, a za igrača su još bili zainteresirani Cagliari, Milan i Lazio. Peti klub koji je poslao ponudu nije poznat.