Vjeran klubu godinama, a telefonom saznao da je višak

Francuska 14. svi 202017:40 > 17:47
Jordan Mansfield/Getty Images

Nitko ne voli telefonske prekide bilo koje vrste, a pogotovo ovakav kakav se dogodio nogometašu St. Etiennea Stephanu Ruffieru.

Trener francukse momčadi Claude Puel je jučer obavio telefonski razgovor sa Stephanom Ruffierom i rekao mu da sljedeće sezone neće biti prvi izbor na golu slavnog francuskog kluba. Također, Puel je navodno rekao da ako nije zadovoljan neka potraži drugi klub.

Povezano

Ruffier (33) je u St. Etienneu skoro deset godina, točnije od 2011. godine, a mjesto jedinice tijekom sezone mu je preuzeo godinu stariji Jessie Moulin.

Iskusni Ruffier je u St. Ettienne stigao 2011. godine iz Monaca, do sada je upisao 383 nastupa, a kako sada stvari stoje posljednju godinu svog ugovora će odraditi na klupi.