Remi Amiensa i PSG-a u strašnoj utakmici s osam golova!

Francuska 15. velj 202019:40 > 19:44
Chris Graythen/Getty Images

Treba reći da je PSG igrao bez najvećih zvijezda, Neymara i Mbappea, budući da za tri dana gostuje kod Borussije Dortmund u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

U 25. kolu nogometnog prvenstva Francuske slabašni Amiens, koji se bori za opstanak, ugostio je moćni PSG, te je nakon 40. minuta vodio 3-0, ali je na kraju završilo 4-4.

Strijelci za Amiens bili su Serhou Guirassy (5), Gaël Kakuta (29) i Fousséni Diabaté (40). Uvjerljivo vodstvo domaćina razbudilo je igrače PSG-a, koji su do 65. minute stigli do izjednačenja, a sva tri gola postigli su nakon kornera, prvo Ander Herrera (45), a potom dva puta Nianzou Kouassi (60, 65).

U 75. minuti uslijedio je potpuni preokret, budući da je Mauro Icardi doveo u vodstvo PSG. Tada se činilo da bi domaćini do kraja susreta mogli primiti još koji pogodak, no oni su ponovno iznenadili i SerhouGuirassy u sudačkoj nadoknadi (90+2) svojim drugim pogotkom postavlja konačnih 4-4.