PSG strahuje od Reala: Mbappeu 'anti-Madrid' ugovor

Francuska 25. pro 201922:29 > 22:38
Alexander Hassenstein, Getty Images

Bogati PSG ima namjeru ponuditi svojoj velikoj zvijezdi Kylianu Mbappeu novi ugovor.

Iako ga trenutni ugovor za Pariz veže još čak tri godine, čelnici kluba strahuju od želje Real Madrida da ga dovede na Santiago Bernabeu pa ga već sad namjeravaju ‘zaključati’ na Parku Prinčeva.

Parižani navodno namjeravaju ponuditi petogodišnji ugovor svojoj zvijezdi po kojem bi Mbappe u Parizu ostao čak do ljeta 2025. godine, ali ono što je za njih još važnije je činjenica da bi u tom ugovoru trebala biti i tzv. ‘anti-Madrid’ klauzula, odnosno stavka po kojoj madridski Real ni pod kojim uvjetima ne bi mogao otkupiti Mbappea.

Naravno, novi ugovor bi se i pravio ponajviše zahvaljujući strahu vlasnika PSG-a da će Mbappe otići u Real, a odlazak jedne takve zvijezde sigurno bi bio teško nadoknadiv.

Inače, Real se s Mbappeom povezuje još otkad je ovaj mladić igrao za Monaco, ali tada je ipak odlučio ostati u Francuskoj i potpisati za PSG. On je već tada ostavio mogućnost da će se jednog dana okušati u nekom drugom klubu pa su zato sumnje vlasnika PSG-a da bi mogao otići u Real već idućeg ljeta sasvim opravdane.

Mbappe u dresu Svetaca igra još jednu fantastičnu sezonu obzirom da je na dosadašnjih 19 utakmica postigao 18 pogodaka uz devet asistencija. Nije ni čudo što mu je cijena na Transfermarktu procjenjena na 200 milijuna eura.