Footmercato: Tudor blokira dolazak veznjaka Chelseaja

Francuska 17. srp 202219:24 > 19:25 0 komentara
GuliverImages

Footmercato se raspisao o transferu igrača Chelseaja Tiemouea Bakayoka u Marseille.

Bakayoko je u Chelseaju od 2017., ali ga je klub slao na posudbe u Monaco, Napoli te dvaput u Milan.

Klub ga želi prodati, a zainteresiran je Marseille. Cijeli posao blokira Igor Tudir.

“Možemo potvrditi da je postignut između Marseillea i igrača, riječ je o četverogodišnjem ugovoru. Longoria ga želio, a i Sampaoli je ranije odobrio taj transfer. Samo, Igor Tudor koči njegov dolazak. Ovaj tjedan održan je sastanak između Longorije, igračevog agenta, sportskog direktora Davida Friia i Igora Tudora kako bi se moglo pronaći rješenje”, piše Footmercato pa dodaje:

“Ali zasad Tudor i dalje blokira dolazak veznjaka. Dovoljno je reći da će čelnici Marseillea morati biti uvjerljivi pred svojim trenerom kako bi se transfer završio. U Španjolskoj se piše o interesu Valencije i Gennara Gattusa za Bakayoka.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!