Filip Uremović novi klub pronašao u Engleskoj!

Europa 24. ožu 202215:27 > 16:06 0 komentara
AP Photo/Darko Bandic via Guliver Image

Povremeni hrvatski reprezentativac Filip Uremović nije dugo bio slobodan nakon odlaska iz ruskog Rubina. Do kraja sezone potpisao je za engleski Sheffield United...

Uremović (25) je iskoristio FIFA-inu mogućnost da napusti Rubin dok se stanje ne normalizira (ako se u bližoj budućnosti uopće normalizira) te je kao slobodan igrač potpisao za Sheffield United, člana engleskog Championshipa.

Hrvatski branič za ‘Bladese’ je potpisao inicijalno do kraja sezone, no dakako da postoji mogućnost produljenja suradnje, ovisno o daljnjim zbivanjima između Rusije i Ukrajine.

Sheffield je trenutno petoplasirana momčad Championshipa, što ju svrstava u krug onih koji pretendiraju na povratak u Premier ligu. Do kraja sezone ostalo je još osam kola.

“Nakon svega što se dogodilo prošlog tjedna, dobio sam ponudu Sheffielda i brzo smo se dogovorili. Sretan sam i počašćen što sam ovdje”, izjavio je Uremović po potpisivanju ugovora.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!