Kovačić: Gladni smo trofeja, u srijedu idemo uzeti prvi

Europa 10. kol 202119:53 > 19:56
Andy Rowland

Mateo Kovačić već zna kakav je osjećaj osvojiti Uefin Superkup. U dva navrata ga je uzimao s Realom, u srijedu ima tu priliku s Chelseajem.

U srijedu od 21 sat čeka na utakmica Uefinog Superkupa između Chelseaja i Villarreal.

Kovačić dobro zna kako se osvaja taj trofej, osvojio ga je s Realom 2016. i 2017.

“Ovaj klub želi pobjede, želi osvajati titule”, započeo je hrvatski veznjak pa dodao:

“Ovdje smo da to napravimo, sutra je prva prilika da podignemo pehar. Učinit ćemo sve da budemo na najvišoj razini i da pobijedimo u prvoj utakmici sezone.”

“Chelsea je klub koji je navikao osvajati trofeje i koji se svake godine natječe za neke trofeje, a ova mlada momčad pokazala je u posljednjih godinu dana da možemo postići velike stvari, a siguran sam da se nećemo tu zaustaviti.”

“Mi smo mlada momčad koja je gladna trofeja, koja želi osvajati naslove i moramo se skoncentrirati kako bismo u srijedu podigli prvi trofej sezone.”