Sukobi navijača Leciester Cityja i Napolija

Europa 17. ruj 20219:56 > 9:57 0 komentara
Darren Staples/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Susret prvog kola C skupine Europske lige između Leicester Cityja i Napolija obilježili su sukobi navijača prije i nakon utakmice.

Huligani spomenutih klubova prvo su se potukli na ulici, a na Twitteru je osvanuo niz video isječaka njihovog okršaja.

Problemi su se nastavili i na stadionu King Power, posebice nakon posljednjeg sudačkog zvižduka. Navodno su domaći navijači počeli bacati razne predmete na gostujuće navijače, nakon čega su Talijani krenuli u obračun s njima.

Njihovu ‘zabavu’ prekinula je policija.

Zbog COVID ograničenja, na tribinama nije ni trebalo biti navijača Napolija, ali su neki uspjeli doputovati u Leicester ili su došli iz drugih zemalja.

Dodajmo kako su Leicester City i Napoli odigrali odličnu utakmicu. Domaćin je vodio 2:0, no Talijani su uspjeli izvući remi.

Ayoze Perez je doveo Lisice u vodstvo u 9. minuti, a na 2-0 je povisio Barnes u 64. minuti. Nadu gostima vratio je Osimhen u 69. minuti, a isti je igrač u 87. zabio za 2:2.