Solskjaer: Finale kao početak nečeg većeg

Europa 26. svi 202110:27 > 10:41
Jonathan Moscrop / Sportimage

Trener Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjaer nada se da je finale Europske lige samo najava onoga što njegovu momčad čeka u budućnosti.

Crvene vragove u srijedu od 21 sat u Gdanjsku čeka finale Europske lige protiv Villarreala

“Pred nama je važna večer. Ova utakmica mogla bi biti odskočna daska za nešto bolje u budućnosti. Ovo je mlada momčad, nadam se da je ovo početak nečeg većeg”, rekao je Solskjaer pa nastavio:

“Kada su igrači potpisivali za United, radili su to s namjerom da osvajaju trofeje. Prihvatili su izazov da igraju za najbolji klub na svijetu. Moramo biti motivirani i koncentrirani na ono što nas čeka.”

S momčadi je u Gdanjsk otputovao i legendarni Sir Alex Ferguson.

“Tu je sa nama, igrači mogu razgovarati s njim. Dostupan je uvijek jer voli ovaj klub. Nadam se da će uživati u utakmici, jer većinu usjpeha koje sam ostvario u karijeri dugujem njemu.”