Rožman: Senzacionalno, ljudi ne znaju kakve su to razlike!

Europa League 3. pro 202022:43 > 22:44
Simon Rožman
Foto: Francesco Pecoraro/Getty Images

Fenomenalna Rijeka uzela je bod, u San Sebastianu su se malo zapitali nakon ovakve predstave momčadi pod palicom Simona Rožmana

“Čestitke igračima, ovo je veliki bod. Svjesni smo gdje smo došli, odigrali smo na maksimumu, a pratila nas je i sreća. Nije lako zabiti dva gola vodećoj momčadi La Lige, ali mi smo u tome uspjeli i ovo je senzacionalan uspjeh i jako veliki bod za naš klub jer pokazuje put za dalje. Postavili smo se kako smo najbolje mogli i dočekali ono što smo željeli – rekao je razdragani Rožman pa nastavio:

“Svaki bod kojeg osvojimo za nas je velik, a igrači su pokazali da idu prema razini više. Ljudi možda ne znaju kakve su to razlike u svemu između nas i Real Sociedada, i baš zbog toga je za mene ovo veliki rezultat. Zbog samopouzdanja, daljnjeg rada, potvrde puta kojim Rijeka želi ići, a to je razvoj igrača, razvoj momčadi i razvoj igre. Kada rezultat to potvrdi za mene je veliko veselje. Zato je ovaj bod velik” – zaključio je Slovenac.

Idući tjedan Rijeka će svoju europsku avanturu zaključiti na Rujevici dvobojem protiv Alkmaara.