Rožman: Imamo velike probleme, ali nema predaje

Europa League 2. pro 202018:46 > 22:39
HNK Rijeka / Youtube

Nogometaše Rijeke sutra očekuje utakmica protiv Real Sociedada u San Sebastianu, a uoči utakmice s novinarima su razgovarali trener Simon Rožman i vratar Ivan Nevistić.

Pred novinare je prvi izašao trener Rijeke Simon Rožman:

“Jako respektiramo vodeći klub La Lige. Mi smo jedna mlada koja želi učiti i koja napreduje iz dana u dan. Tako se sutra želimo postaviti. Hrabro, čvrsto i agresivno. Ne bih nabrajao sve njihove kvalitete jer su kompletna momčad i mi to dobro znamo. Mi najviše razmišljamo o sebi kako bismo bili sve bolji i bolji. Nema predaje. Dat ćemo sve od sebe da bismo se što bolje suprostavili našem protivniku”, kazao je Rožman i dodao:

“Imamo velike probleme zbog koronavirusa. Kući su ostala tri važna igrača. Ne volim improvizirati. Volim sistemski rad, ali moramo improvizirati jer nismo imali sreće s koronavirusom. Neću odavati svoje namjere, ali želimo uraditi sve kako bismo bili što bolji na utakmici”.

“Stvarno respektiramo ovaj klub. Oni su veliki favoriti, ali mi trebamo gledati sebe. Trebamo biti u najboljem izdanju. Kada smo kompletni i kompaktni svima možemo napraviti problem”, dodao je Nevistić.