Kreće iščekivanje: S kime Modri mogu igrati?

Europa League 10. pro 202022:11 > 22:12
(Photo by Dan Mullan/Getty Images)

Dinamo je ostavio sjajan dojam u Europskoj ligi i u ponedjeljak će doznati svog protivnika u šesnaestini finala

Hrvatski prvak osvojio je 14 bodova i iza sebe ostavio WAC (10 bodova), Feyenoord (pet bodova) i CSKA (tri boda). Dinamo u nokaut fazi neće moći igrati protiv ostalih osvajača skupina, protiv četiri najbolje trećeplasirane momčadi iz Lige prvaka te protiv WAC-a.

To automatski znači da na Maksimir neće doći Roma, Arsenal, Bayer, Rangers, PSV, Napoli, Leicester, Milan Villarreal, Tottenham, Hoffenheim, Manchester United, Club Brugge, Šahtar i Ajax.

Potencijalni suparnici Mamićevim izabranicima su Young Boys, Molde, Slavia Prag, Benfica, Granada, Real Sociedad, Braga, Lille, Maccabi Tel Aviv, Antwerp, Crvena zvezda te klubovi koji su u Europa ligu stigli iz Lige prvaka (Krasnodar, Salzburg, Dinamo Kijev i Olimpiacos).

Prve utakmice igraju se 18. veljače, a uzvrati su tjedan dana kasnije.