Još jedan Dinamov euro protivnik mijenja trenera?!

Europa 30. stu 202111:26 > 11:27 0 komentara
PhotoNews/Panoramic

Iako se nalaze u dobroj poziciji uoči posljednjeg kola skupina Europske lige, treneru Genka Johnu van den Bromu mogli bi presuditi loši rezultati u belgijskoj ligi.

Genk zauzima tek desetu poziciju u belgijskom prvenstvu, a to bi glavom mogao platiti trener van den Brom.

Trener Genka bio je pod pritiskom i uoči okršaja s Dinamom, ali tu su uspjeli uhvatiti bod (1:1). Samo tri dana kasnije stiglo je novo razočaranje za Genkove navijače – domaći poraz od Club Bruggea (2:3).

Već u srijedu ponovno igraju protiv Club Bruggea u kupu, a sada van den Brom ima imperativ pobjede. U slučaju rezultatskog posrtaja, novi trener Genka postat će Danac Glen Riddersholm.

Jedan Dinamov europski protivnik već je smijenio trenera (Rapid), a drugi je na dobrom putu da napravi isto. Doduše, nije ni Krznarov posao najsigurniji…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!