Eintracht prodao 50.000 ulaznica za javno gledanje finala EL

Europa 13. svi 202216:19 > 16:20 0 komentara
HMB Media via Guliver Images

Eintracht Frankfurt je prodao svih 50.000 ulaznica za javno gledanje tv prijenosa utakmice finala Europske lige protiv Glasgow Rangersa na svom stadionu Deutsche Bank Park.

Finale se igra 18. svibnja u Sevilli na stadionu Ramón Sánchez-Pizjuán, a svaki klub je dobio po 10.000 ulaznica za svoje navijače.

Navijači Eintrachta će moći gledati prijenos utakmice na LED ekranu veličine 400 četvornih metara, a moći će ući na stadion tri sata prije početka susreta. Njemački klub je osigurao javne nastupe i intervjue sa specijalnim gostima da bi zabavljali navijače prije početka susreta.

Ulaznice za javno gledanje tv prijenosa utakmice koštale su deset eura, ali na eBayu se preprodaju po višestruko većoj cijeni.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!