Šokantan poraz Olimpije na startu Europske lige

Europa League 11. srp 201922:50 > 22:54
Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Nogometaši Olimpije doživjeli su iznenađujući poraz na svom terenu od latvijskog RFS-a sa 3:2 u prvom pretkolu Europske lige.

Klub iz Ljubljane je veliki favorit u ovom okršaju, ali su pred svojim navijačima večeras doživjeli šokantan poraz.

Povezano

Iako nije bilo golova u prvom dijelu u nastavku utakmice vidjeli smo pet pogodaka.

RFS je poveo u 52. minuti kada je Lemajić bio precizan iz penala, a onda smo četiri gola vidjeli u posljednjih deset minuta.

Boakye je prvo poravnao na 1:1 u 81. minuti, ni samo sedam minuta kasnije RFS je poveo sa 2:1 golom Kluskinsa. U 90. minuti Olimpija se ponovo vraća kada je bh. nogometaš Luka Menalo odlično pogodio glavom za 2:2.

Činilo se da će to biti konačan rezultat utakmice, ali je RFS u trećoj minuti nadoknade sve šokirao jer je Vukmanić pogodio za 3:2 i veliku pobjedu latvijskog kluba.